Pizza

i

Autor: unsplash.com

Takiego paragonu grozy jeszcze nie widzieliście. Łodzianin zapłacił za pizzę 3,5 tys. złotych!

2022-06-30 14:10

Znacie paragony grozy? Okazuje się, że nie trzeba jechać nad morze czy w góry, by móc się takim pochwalić. Ostatnio jeden z nich dostał pan Maciej z Łodzi, który za zamówioną pizzę zapłacił... 3,5 tys. złotych! Skąd wzięła się taka cena? Jaka była reakcja restauracji? O tym wszystkim możecie przeczytać w naszym artykule!

Każdy kto zamawia pizzę do domu wie, ile będzie kosztować go taka kulinarna rozkosz. Najczęściej - wraz z dostawą - jest to koszt ok. 30-40 złotych, w zależności od dodatków, jakie zażyczymy sobie na naszym placku. Jakież więc musiało być zdziwienie pana Macieja z Łodzi, gdy zorientował się, że za zamówioną w znanej sieci pizzę zapłacił... 3,5 tysiąca złotych!

Sprawę opisuje portal o2.pl, do którego zgłosił się mężczyzna. Jak doszło do tej sytuacji?

Pan Maciej miał ochotę na pizzę. Postanowił zatem skorzystać z usług znanej sieci restauracji i zamówić przysmak do domu. Wybrał placek z ananasem i boczkiem. Dostawca zjawił się dość szybko, łodzianin zapłacił, odebrał pizzę i... zdębiał. Otrzymał bowiem sms z powiadomieniem, że posiłek kosztował go aż 3 499.44 zł. Wszystko to mimo tego, że cena widniejąca na paragonie wynosiła 34,99 zł.

Okazało się, że mężczyzna płacił zbliżeniowo - przy pomocy swojego smartwatcha. Nie spojrzał przy tym na cenę widniejącą na czytniku - a tam dostawca musiał najwyraźniej wpisać niewłaściwą kwotę. Stąd tak wysoka cena.

Na szczęście sytuację szybko udało się odkręcić - sam dostawca zorientował się o swojej pomyłce już po kilku minutach. Jak relacjonuje łodzianin, nie minęło nawet pół godziny, jak restauracja poinformowała go o dokonaniu zwrotu. Następnego dnia pieniądze były już na koncie pana Macieja.

Polówka 2022 w Łodzi rozpoczęta!

Pracownicy MOPS zablokowali łódzkie skrzyżowanie marszałków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE