Szukała jej cała Łódź. Skradziona jamniczka jest już u właścicielki! "Kora z radości aż piszczy"

2021-04-12 10:15
jamnik odnaleziony
Autor: MPK Łódź/Facebook.com

To smutna historia, która znalazła bardzo szczęśliwy finał! Kora, 12-letnia jamniczka, która skradziona została swojej właścicielce, jest już w domu! Starsza pani, która była zrozpaczona po utracie psa, nie posiada się z radości. Podobnie pies, który - jak się dowiadujemy - z radości aż piszczy. Przeczytajcie, jak potoczyła się ta niezwykła historia.

W piątek, 2 kwietnia, mieszkająca w centrum Łodzi starsza pani, wybrała się do apteki w towarzystwie swojej suczki - 12-letniej jamniczki Kory. Leki kupowała przy ul. Pomorskiej. Przed wejściem do apteki przywiązała psa. Wtedy ktoś podszedł do czekającej na panią jamniczki, odwiązał ją i zabrał.

Starsza kobieta była zrozpaczona. Kora była jej jedyną towarzyszką. Jej znajomi udostępnili w internecie apel o pomoc w poszukiwaniach psa. O sprawie informowaliśmy również my, tak na antenie, jak i na naszym portalu. Okazało się, że nagłośnienie sprawy odniosło skutek! W sobotę otrzymaliśmy wiadomość, że Kora odnalazła się!

- Kora zwrócona właścicielce! - napisała na Facebooku łodzianka, która zainicjowała całą akcję poszukiwania psa - Dziękujemy za Waszą pomoc, za wszystkie udostępnienia, za informacje. Warto poruszyć niebo i ziemię - radość w domu niesamowita!

Jak się dowiadujemy, osoba która zabrała psa to bezdomna kobieta. Chodziła z psem po całym mieście. Na Retkini natknęła się na plakat ze zdjęciem jamnika. Jak możemy przeczytać na Facebooku: "ruszyło ją sumienie". W ten sposób pies wreszcie wrócił do swojej właścicielki.

Kora jest już w domu. Jej pani kamień spadł z serca, zaś jamniczka "z radości aż piszczy".

Dziękujemy wszystkim Czytelnikom i Słuchaczom, którzy udostępnili w sieci informację o skradzionym psie.

Raport z anteny 09.04, godz.10
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE