lmf

i

Autor: LMF/ESKA

Wydarzenia w Łodzi

ESKA na Light Move Festival. Sprawdź, gdzie można nas znaleźć!

2023-09-26 15:46

Wielkimi krokami zbliża się Light Move Festival 2023. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia nie zabraknie również Eski. Wpadnijcie do nas posłuchać największych hitów, które będzie puszczać DJ! Sprawdźcie, gdzie można będzie nas znaleźć!

Light Move Festival już 29 września!

Pomiędzy 29 września a 1 października nasze miasto rozświetlą kolorowe projekcje i iluminacje, a ulice wypełnią się dźwiękami muzyki.

Podobnie jak w poprzednich latach światłem pomalowane zostaną nie tylko imponujące łódzkie kamienice, ale również parki i place. Festiwal tradycyjnie zagości na ulicy Piotrkowskiej, w parku Sienkiewicza i Moniuszki oraz w Nowym Centrum Łodzi, gdzie jasnym punktem na festiwalowej mapie będzie EC1. W tej lokalizacji zaplanowano także część muzyczną festiwalu i – po raz pierwszy – pokaz we wnętrzach tego wyjątkowego zabytku.

Co istotne, oprócz części głównej LMF ART, na program festiwalu złożą się: sekcja MUSIC, czyli koncerty w świetlnej oprawie oraz blok EDU, czyli warsztaty i spotkania z artystami.

Strefa Eski na Light Move Festival

Podczas wydarzenia nie zabraknie również Eski. Nasza strefa znajdować się będzie na rogu Szwaczek i Prządek, gdzie pojawi się namiot z DJ'em, który puści Wam największe eskowe hity! Będziemy też rozdawać przepyszne krówki. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Nasza strefa oznaczona jest numerem 39 na poniższej mapce.

Mapa

i

Autor: LMF Mapa
Czego potrzebuje nasza skóra, aby była jędrna? I co ma z tym wspólnego kolagen?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE