ŚMIERTELNY WYPADEK na S8. Przechodził przez drogę ekspresową! Został potrącony

2021-12-17 13:42
Śmiertelny wypadek na S8
Autor: mat. policji

Piotrkowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło na drodze ekspresowej S8, na terenie gminy Wolbórz. W wyniku potrącenia przez samochód osobowy śmierć na miejscu poniósł 54-letni mieszkaniec powiatu giżyckiego.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek, 16 grudnia około godziny 20.40 w miejscowości Proszenie w gminie Wolbórz, na 335,2 km drogi ekspresowej S8.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 58-letni kierujący bmw jechał drogą S8 w kierunku Warszawy potrącił pieszego przechodzącego przez jezdnię z prawej strony na lewą w miejscu niedozwolonym - czytamy w policyjnym komunikacie. - W wyniku zdarzenia pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierujący bmw 58-letni mieszkaniec Warszawy był trzeźwy. Pieszy nie posiadał żadnych elementów odblaskowych.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i sporządzili dokumentację fotograficzną. Dokładne okoliczności wypadku drogowego wyjaśniają pod nadzorem prokuratury Rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim piotrkowscy policjanci.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Początek remontu Wojska Polskiego
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE