Skrzyżowanie Rydza-Śmigłego z Milionową otwarte NOWA ORGANIZACJA RUCHU

2021-09-16 12:41
Prace drogowe
Autor: Pixabay

Od czwartku, 16 września, otwarte jest skrzyżowanie al. Rydza-Śmigłego z ul. Milionową - informuje Urząd Miasta Łodzi. Jak wygląda nowa organizacja ruchu? Co zmieni się dla łódzkich kierowców? O tym piszemy w poniższym artykule.

Jak dowiadujemy się z komunikatu wydanego przez łódzki magistrat, przejazd przez skrzyżowanie możliwy jest we wszystkich kierunkach ruchu, co znacznie ułatwi przejazd z Widzewa do Centrum.

- Jednocześnie rozpoczęto prace w skrzyżowaniu z ul. Przybyszewskiego, aby dołączyć realizowaną inwestycję do istniejącego skrzyżowania - czytamy w komunikacie. - Zawężenie które pojawiło się na prawym pasie ul. Przybyszewskiego jadąc do centrum ograniczyło ruch do jednego pasa. Tę zmianę możemy bez problemu ominąć, przez właśnie otwarte skrzyżowanie z ul. Milionową. Jadąc od Widzewa zalecamy przejazd Tatrzańską do Milionowej lub już wcześniej przez parking centrum handlowego.

Wraz z pracami na skrzyżowaniu z ul. Przybyszewskiego pojawiły się zmiany na al. Rydza-Śmigłego.

- Jadąc z Dąbrowy mamy do dyspozycji jeden pas ruchu zamiast dwóch do jazdy na wprost al. Rydza-Śmigłego w kierunku "skrzyżowania Marszałków" - zaznaczają urzędnicy. - Taka organizacja ruchu potrwa do momentu otwarcia drugiej nitki modernizowanej al. Rydza-Śmigłego, co nastąpi już niebawem, a będzie to ostatni krok do zakończenia przebudowy, która zaplanowana jest na koniec października.

Raport z Anteny 16.09
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE