Skierniewice. Dostawczak potrącił rowerzystki. Nastolatka nie żyje, jej koleżanka w ciężkim stanie!

2022-06-27 22:39
Skierniewice. 18-latka nie żyje. Zginęła potrącona przez samochód dostawczy. Jej koleżanka walczy o życie
Autor: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach Skierniewice. 18-latka nie żyje. Zginęła potrącona przez samochód dostawczy. Jej koleżanka walczy o życie

Nastoletnia rowerzystka poniosła śmierć na miejscu w wyniku potrącenia przez samochód dostawczy w Skierniewicach (Łódzkie). Druga z potrąconych na rowerze dziewczyn trafiła do szpitala.

Wypadek w Skierniewicach 27.06

Jak poinformował rzecznik Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Jędrzej Pawlak, do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek ok. godz. 19 na ul. Fabrycznej w Skierniewicach.

Według wstępnych ustaleń i informacji nam przez strażaków, dwie rowerzystki w wieku ok. 15 lat potrącił samochód dostawczy. Wezwane na miejsce wypadku służby prowadziły akcję reanimacyjną poszkodowanych nastolatek. Jednej z nich nie udało się uratować. Druga w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala w Skierniewicach.

Droga jest całkowicie zablokowana. Przyczyny wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Protestujący pracownicy MOPS zablokowali skrzyżowanie marszałków!

Pracownicy MOPS zablokowali łódzkie skrzyżowanie marszałków
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE