Rozwiąż zagadkę i złap przemytnika! Na łódzkim lotnisku powstał escape-room!

2020-06-11 15:00
Centrum rozrywki na łódzkim lotnisku!
Autor: QUITZONE

120 minut zabawy pełnej zagadek. Na terenie łódzkiego lotniska powstało miejsce rozgrywki „escape-terenowej”. Uczestnicy zamieniają się w amerykańskich agentów, którzy muszą złapać groźnych przestępców.

Rozwiąż zagadkę i złap przemytnika! Na terenie lotniska w Łodzi powstało miejsce rozgrywki „escape-terenowej”. Uczestnicy zamieniają się w amerykańskich agentów, którzy muszą złapać groźnych przestępców.  

- Waszym zadaniem jest eksploracja około 1600m2 otwartego terenu, będącego pod wypływem jednego z karteli. Wasza droga będzie prowadzić przez kolumbijską granicę, dżunglę oraz zabudowania należące do kartelu. A także… Odkryjecie sami to, co odkryte jeszcze nie zostało. Rozgrywka charakteryzuje się swoistym klimatem zarówno w dzień, jak i po zmroku. Sam schemat gry oraz zagadki nie ulegają zmianie. Niemniej jednak Oddziały Specjalne startujące po zmroku muszą liczyć się z naturalnymi utrudnieniami w przebiegu misji – nie wszystko co za dnia widoczne, pozostaje równie jasne po zmroku. Oddział specjalny składający się z agentów w liczbie do czterech osób to podstawa misji. Nie jest tajemnicą, że część oddziałów potrzebuje specjalnego wsparcia w postaci dodatkowych specjalistów z zakresu działań taktycznych. O tym, czy będzie Wam potrzebne wsparcie zadecydujcie sami!  - zachęca koordynator Maciej Jander.

Tworzenie scenariusza i przygotowanie toru zajęło rok. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE