remonty zgierska

i

Autor: UMŁ

Remonty kolejnych łódzkich ulic. Rozpoczęła się przebudowa Zgierskiej i Boya-Żeleńskiego

2023-02-22 11:08

W Łodzi remontowane są kolejne drogi. Właśnie rozpoczął się remont cząstkowy remont ulicy Zgierskiej, naprawy na Boya-Żeleńskiego, a także zabezpieczenia nawierzchni na Widzewie i Górnej. Drogowcy mają ręce pełne roboty.

Rozpoczął się remont Zgierskiej

Dobra informacja dla kierowców. Ruszył długo wyczekiwany remont ulicy Zgierskiej, w rejonie ulic Kniaziewicza, Pojezierskiej oraz dalej na odcinku do Dolnej. Prace polegają na sfrezowaniu uszkodzonej nawierzchni i ułożeniu nowej.

Tragiczna nawierzchnia na Boya-Żeleńskiego. Drogowce zabrali się do pracy

Drogowców zobaczymy również na ulicy Boya-Żeleńskiego na Dołach, gdzie w ostatnim czasie znacząco pogorszył się stan nawierzchni. Wszystko ze względu na błędy popełnione przez poprzedniego wykonawcę. Podczas remontu odcinka od Spornej do Emilii Plater, użyto nieodpowiednich materiałów, co w efekcie spowodowało degradację drogi.

Prace polegają na wybraniu w miejscu uszkodzeń warstw ścieralnych i wiążących nawierzchni oraz ułożeniu nowej konstrukcji, aby zapobiec pojawiającym się uszkodzeniom. Zakończenie remontu powinno nastąpić jeszcze w tym tygodniu.

Kibole Śląska Wrocław chcieli wtargnąć na stadion Widzewa?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE