Ratował ludzkie życia, teraz sam potrzebuje pomocy. Lekarz z Łodzi zmaga się z ciężkim nowotworem

2023-01-24 14:18
Lekarz walczy z nowotworem
Autor: SiePomaga.pl

Łukasz to lekarz, który podczas rutynowych badań dowiedział się, że musi walczyć z ciężkim nowotworem. Od diagnozy minął rok, a jedyną szansą jest dla mężczyzny kosztowne leczenie i operacja poza granicami kraju. Pomóc może każda, nawet niewielka wpłata.

Łukasz walczy z ciężkim nowotworem

Łukasz Pakuła to 42 latek z Łodzi, który po wykonaniu rutynowych badań dowiedział się, że zdiagnozowano u niego pseudomyxoma peritonei. Jest to bardzo rzadko spotykany rak przewodu pokarmowego o wysokim stopniu zaawansowania, zajmujący całą jamę brzuszną z przerzutami do płuc. 

Od tego czasu minął już rok. Niestety, nowotwór rozrasta się, zajmując coraz większe obszary ciała. Jedyną nadzieją jest leczenia poza granicami kraju i skomplikowana operacja.

W tej chwili Łukasz przyjmuje chemioterapię regularnie co dwa tygodnie. Niestety, coraz gorzej na nią reaguje, a jego organizm jest z dnia na dzień coraz bardziej wyniszczony.

Wcześniej pomagał, teraz sam potrzebuje pomocy

Łukasz pracował jako lekarz anestezjolog. Pomógł wielu ludziom. Teraz sam potrzebuje niezbędnej pomocy, która ma szanse uratować jego życie.  Każda, nawet niewielka wpłata jest ogromnie cenna i może zdecydować o losie Łukasza.

Link do zbiórki można znaleźć TUTAJ

Specjalne warsztaty dla wielu pokoleń. Dzień Babci i Dziadka w EC1

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE