sok z żuka

i

Autor: AKPA

quiz

"Sok z żuka" powraca! Sprawdź, jak dobrze pamiętasz pierwszą część kultowego filmu

2024-02-25 17:35

Film "Sok z żuka" stanowi jedno z ikonicznych dzieł w reżyserii Tima Burtona. Pomimo upływu prawie czterech dekad, niedawno ogłoszono rozpoczęcie prac nad kolejną częścią tego filmu. Planowana premiera już w bieżącym roku. Czy dobrze pamiętasz wydarzenia z "Soku z żuka"? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie, aby być w pełni przygotowanym na nadchodzącą kontynuację.

"Sok z żuka" powraca! Kiedy premiera "Beetlejuice Beetlejuice"?

"Sok z żuka" to zdecydowanie hit lat 80-tych. Znakomita obsada, charakteryzacja, efekty. Tim Burton znany jest ze specyficznych filmów, i to właśnie ta produkcja jest uważana za jedną z najbardziej szalonych i lubianych. Łączy ze sobą elementy horroru i komedii, nie dłuży się i non stop zaskakuje.

Jak się okazuje, po wielu latach doczekamy się kolejnej części. "Beetlejuice, Beetlejuice", bo taki tytuł będzie nosiła druga część w kinach zawita już we wrześniu 2024 roku. I to znów w gwiazdorskiej obsadzie. Na ekranie znów zobaczymy Winone Ryder, Michaela Keatona czy Catherine O'Haray. Pojawi się również sama Wednesday Adams, czyli Jenna Ortega.

Jesteś fanem "Soku z żuka"? Wspaniale się składa. By przypomnieć sobie pierwszą część, przygotowaliśmy dla Was quiz. Tylko prawdziwi miłośnicy produkcji Tima Burtona zdobędą komplet punktów. Powodzenia!

"Sok z żuka" powraca! Sprawdź, jak dobrze pamiętasz pierwszą część kultowego filmu

Pytanie 1 z 10
W którym roku premierę miał "Sok z żuka"?

Filmy na Walentynki. Te tytuły są idealne na romantyczny wieczór we dwoje