kwiaty

i

Autor: Pexels

Prezenty last minute na Dzień Kobiet 2023. Sprawdź, co kupić swojej wybrance

2023-03-07 20:25

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Często jednak mężczyźni zapominają, by kupić swojej ukochanej prezent. Podpowiadamy, jaki podarunek można dać w ostatniej chwili i wciąż zachwycić płeć piękną.

Kiedy obchodzimy Dzień Kobiet?

Święto obchodzenia Dnia Kobiet zostało zapoczątkowane przez Socjalistyczną Partię Ameryki. W 1910 roku Międzynarodówka Socjalistyczna w Kopenhadze ustanowiła obchodzony na całym świecie Dzień Kobiet, który służyć miał krzewieniu idei praw kobiet oraz budowaniu społecznego wsparcia dla powszechnych praw wyborczych dla kobiet. I tak, Dzień Kobiet obchodzimy każdego roku 8 marca. W tym roku wypada to w środę. 

Prezenty na Dzień Kobiet. Co można kupić w ostatniej chwili?

Co jeśli zapomniałeś o prezencie na Dzień Kobiet? Nic straconego! Zawsze można kupić coś w ostatniej chwili, co zrobi duże wrażenie na płci pięknej. Poniżej prezentujemy produkty, z których każda kobieta na pewno się ucieszy:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE