Pokazała, jaką bieliznę nosić pod białymi ubraniami. „Całe życie w błędzie”

i

Autor: TikTok/lezethelabel/print screen

Lifehack

Pokazała, jaką bieliznę nosić pod białymi ubraniami. „Całe życie w błędzie”

2023-08-30 10:46

Czy kolor bielizny pod białymi spodniami ma znaczenie? Ten filmik z TikToka udowadnia, że tak. Ponad 9 milionów wyświetleń i tysiące komentarzy, z których można wyczytać jedno: całe życie byliśmy w błędzie. To jaka bielizna nie prześwituje pod białymi spodniami? Będziecie zaskoczeni!

Białe albo cieliste. Większość osób wychodzi z założenia, że tylko takie kolory bielizny sprawdzą się pod białymi spodniami. Można by rzecz, prawda stara jak świat. Aż tu nagle wchodzi ona, prawie cała na biało i pokazuje, że jaki kolor naprawdę nie będzie prześwitywać pod bielą.

Zaskoczeni? Prawdopodobnie jak większość użytkowników TikToka. Ten filmik robi prawdziwą furorę w sieci – 9,5 miliona wyświetleń, prawie 1,5 miliona polubień i tysiące komentarzy.

- „Jak to możliwe, że jestem po trzydziestce i dowiaduję się o tym dopiero teraz?!” „Całe życie w błędzie”, „Czerwień byłaby ostatnim kolorem, na jaki bym stawiała" – piszą użytkownicy TikToka.

Nie brakuje także filmików weryfikujących, czy to faktycznie działa oraz jak czerwień pod bielą sprawdza się w świetle słonecznym.

Co drugi Polak nie zna znaczenia tych słów. A ty?

Pytanie 1 z 12
Wiele osób błędnie używa słowa "bynajmniej". W którym z poniższych przykładów zostało użyte poprawnie?
Bynajmniej
Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE