Pogoda w Łodzi i w regionie. Nadchodzi ochłodzenie. Znów będzie ślisko na drogach? Prognoza pogody na 4.02

2021-02-04 11:30
Mróz na drodze
Autor: Pixabay.com

Wygląda na to, że kierowcy znowu muszą przygotować się na jazdę po śliskiej nawierzchni. Według najnowszej prognozy pogody zbliża się ochłodzenie.

Pogoda w Łodzi - 4.02.2021

Jak wynika z najnowszego meteogramu przygotowanego przez ICM UW, w czwartek (4 lutego) rano temperatura zacznie spadać. Po 10 jej wartość spadnie poniżej 0 stopni Celsjusza. Kolejne godziny przyniosą dalsze spadki.

Choć nie czeka nas powrót gwałtownych mrozów, kierowcy powinni przygotować się na to, że jezdnie znów staną się śliskie.

Przypomnijmy - to właśnie śliska jezdnia była przyczyną kolizji w tunelu na trasie WZ we wtorek, 2 lutego. W ich efekcie, podczas porannych godzin szczytu, na tej ważnej łódzkiej arterii występowały duże utrudnienia w ruchu.

Policjanci łódzkiej drogówki apelują, by w przypadku trudnych warunków na drodze zdjąć nogę z gazu i pamiętać o zachowaniu odpowiedniego odstępu od poprzedzających pojazdów.

Głośny protest w Łodzi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE