Moto Arena najlepsza w całej lidze. W Łodzi odbywają się najciekawsze mecze

2023-01-24 11:52
Po żużlowe emocje tylko do Łodzi. Moto Arena najlepsza w całej lidze
Autor: www.lodz.pl

Po największe emocje i najlepsze widowisko trzeba wybrać się do Łodzi. Tak pokazują statystyki. Według GuruStats na łódzkiej Moto Arenie odbywają się najciekawsze mecze w całej eWinner 1. Lidze Żużlowej.

Wszyscy zainteresowani żużlem powinni odwiedzić łódzką Moto Arenę. Na tym obiekcie dzieją się najbardziej spektakularne rzeczy w eWinner 1. Lidze Żużlowej, co pokazują statystyki. Właśnie w Łodzi najczęściej można zaobserwować mijanki. W jednym meczu na Moto Arenie można zaobserwować średnio 14,13 mijanek.

Po żużlowe emocje tylko do Łodzi. Moto Arena najlepsza w całej lidze
Autor: www.lodz.pl

W eWinner 1. Lidze Żużlowej, średnia mijanek wyniosła w tym roku 9,82 na mecz. Ta średnia jest przewyższana w Gnieźnie (10,71), Bydgoszczy (11,25), Zielonej Górze (11,80) i Łodzi (14,13).

Statystyka nie jest przypadkowa. Wymijanie ma ułatwiać konstrukcja obiektu, który jest jednym z nowocześniejszych w Polsce. Został stworzony z myślą o dostarczaniu widowisk sportowych na miarę najlepszej ligi żużlowej na świecie. W teorii odpowiednie nachylenie toru (6% na łukach i 3% na prostych) daje zawodnikom możliwość swobodnego wyprzedzania przy jednoczesnym rozwijaniu ogromnych prędkości.

Nowe sygnalizatory mają poprawić bezpieczeństwo na rondzie Sybiraków w Łodzi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE