restauracja

i

Autor: Pexels

Jedzenie w Łodzi

Najlepsze restauracje w Łodzi według magazynu "Twój Styl". Które lokale wyróżniono? [GALERIA]

2023-10-04 15:22

To, że w Łodzi mamy świetne restauracje, to oczywiste. Łódzkie lokale niejednokrotnie brały udział w wielu plebiscytach. Opisywane są również w magazynach. Teraz swój własny ranking stworzył "Twój Styl". Które restauracje pojawiły się na liście? Sprawdźcie.

Łodzianie kochają jeść poza domem. Świadczy o tym chociażby ogromny ruch w lokalach przy Piotrkowskiej, w Monopolis, Księżym Młynie czy w Ogrodach Geyera. Wiedzą o tym również przedsiębiorcy, którzy co chwilę otwierają nową restaurację w naszym mieście. Do wyboru mamy praktycznie wszystko: od kuchni polskiej i regionalnej, przez chińską, japońską, indyjską, gruzińską, hiszpańską, francuską czy oczywiście włoską. W menu znajdziemy dania dla osób najbardziej wymagających, zarówno wegetariańskie, wegańskie czy bezglutenowe.

Duże wrażenie łódzkie knajpy robią również na turystach. Często też pojawiają się w przeróżnych rankingach. Teraz magazyn "Twój Styl" zdecydował się polecić najlepsze restauracje w Łodzi. Które adresy zachwyciły redaktorów czasopisma? Sprawdźcie w galerii poniżej.

Roksana Węgiel zaskoczy nas na Igrzyskach Europejskich. Piosenka z Tribbsem to hit lata!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE