Na Bałutach grasuje zboczeniec. Mieszkańcy są zaniepokojeni

2022-12-16 13:30
Na Bałutach grasuje zboczeniec. Mieszkańcy są zaniepokojeni
Autor: Pixabay.com

Mieszkańcy Bałut mają powody do niepokoju, ponieważ w tym rejonie pojawił się mężczyzna, który obnaża swoje części intymne. W tej sprawie interweniowała policja, jednak nie wpłynęło do nich żadne konkretne zgłoszenie.

W miniony weekend na facebookowej grupie mieszkańców Bałut pojawiła się informacja o potencjalnie niebezpiecznym incydencie. Dotyczyła ona mężczyzny, który obnaża swoje części intymne przy przystanku Lutomierska – Klonowa. Sytuację i wygląd zewnętrzny opisała członkini grupy „Bałuty Mieszkańcy”.

„Drodzy mieszkańcy, a w szczególności Kobiety. Na przystanku Lutomierska - Klonowa stoi mężczyzna, który się onanizuje z całym ptakiem na wierzchu. Koło 1,8 metra wzrostu, lekko dłuższe, ciemne blond włosy, czarne spodnie i kurtka. Miał czarne mokasyny bez skarpetek. Powiadomiłam 112 ale uważajcie na siebie”

Sprawa jest poważna, ponieważ takie zachowania nie tylko gorszą widzące to osoby. Ludzie dopuszczający się takich czynów stwarzają duże zagrożenie.

W tej sprawie została wezwana policja, jednak w momencie przyjazdu funkcjonariuszy na miejsce po mężczyźnie nie było już śladu. Mimo tej interwencji nie wpłynęło żadne konkretne zgłoszenie w tej sprawie.

Całą sprawę skomentowali oburzeni łodzianie.

Polecam nosić przy sobie gaz 😁 oczywiście nie na dnie torby tylko w kurtce pod ręką, mała rzecz ale o wiele przydatniejsza niż pomadka 😉💁🏽‍♀

Komenda wojewódzka z Lutomierskiej ma jakieś 2 min autem, ale pewnie nie zdążą 😕

Psiknąc gazem pieprzowym w żelu w interes - facetowi szybko odruch się wyrobi na podmuch wiatru w podbrzusze i miasto odetchnie.

Dron antysmogowy lata nad Łodzią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE