Mundial 2022. Polacy wspierani przez łódzkich kibiców walczą o awans

2022-11-30 20:23

Ostatni mecz fazy grupowej dla Polaków okazuje się tym najważniejszym, ponieważ może zapewnić awans do kolejnej fazy rozgrywek. Doskonale o tym wiedzą łodzianie, którzy licznie zebrali się w strefach kibica, żeby wspierać naszych.

Nasi reprezentanci mają szanse znaleźć się w fazie pucharowej największej sportowej imprezy na świecie. Każdy ich krok obserwowali łodzianie, którzy ponownie licznie zebrali się w strefach kibica. Wsparcie było odczuwalne w każdym momencie, zarówno podczas pechowego remisu z Meksykiem jak i wygranej z Arabią Saudyjską.

Polacy są w najlepszej sytuacji punktowej od 1986 roku, kiedy to udało się awansować do 1/8 finału. Natomiast nasz dzisiejszy rywal – Argentyna, to specjalista od Mundiali. Wygrywali ten turniej dwukrotnie, w 1978 i 1986 roku. O krok od zwycięstwa byli również w 2014 roku, ale przegrali w dogrywce z reprezentacją Niemiec. Podczas ostatniego turnieju w Rosji odpadli w 1/8 finału z późniejszymi zwycięzcami, czyli Francją.

Przed tymi mistrzostwami nasi rywale byli uznawani za faworytów do zwycięstwa w całych rozgrywkach. Jednak ich pierwsze mecze zawiodły oczekiwania, przez co Polacy nie są na straconej pozycji. Doping kibiców, również tych w Łodzi może im dodać skrzydeł.

Dron antysmogowy lata nad Łodzią
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE