Julia Baryga

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News

MISS POLONIA 2022. Julia Baryga drugą Wicemiss Polonia! Wielki sukces łodzianki!

2022-05-28 7:46

Julia Baryga, łodzianka studiująca na co dzień na Politechnice Łódzkiej uzyskała tytuł drugiej Wicemiss Polonia! Jednak nie jest to jedyne wyróżnienie, jakie otrzymała podczas piątkowej gali. Czytajcie więcej w naszym artykule!

Julia Baryga z tytułem drugiej Wicemiss Polonia!

Finał Miss Polonia 2022 odbył się w piątek, 27 maja, we Włocławku. Wśród kandydatek do tytułu najpiękniejszej Polski znalazła się również łodzianka - Julia Baryga, która na co dzień jest studentką Politechniki Łódzkiej.

Wcześniej, Julia Baryga wyróżniona została przez jury konkursu Miss Polonia tytułem Miss Polonia - Piękna z przesłaniem.

Miss Polonia 2022 - finalistki

 1. Angelika Kopcińska
 2. Paulina Basek
 3. Sylwia Bober
 4. Julia Baryga
 5. Daniela Szewczyk
 6. Magdalena Drapella
 7. Sandra Staszewska
 8. Klaudia Ligenza
 9. Sandra Guzek
 10. Klaudia Mendyka
 11. Natalia Kiszko
 12. Katarzyna Stolarczyk
 13. Aleksandra Lenart
 14. Weronika Rosiak
 15. Klaudia Andrzejewska
 16. Karolina Malina
 17. Krystyna Sokołowska
 18. Maria Wójcik
 19. Agnieszka Brewka
 20. Wiktoria Ignaczak

Miss Polonia 2022

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego obecny kształt i misja zostały oparte na ponad 90-letniej tradycji organizacji wyborów najpiękniejszej Polki. Kiedy literat Tadeusz Boy-Żeleński wymyślał nazwę „Miss Polonia”, nie mógł przypuszczać, że będzie częścią wydarzenia, które osiągnie międzynarodowy sukces, a także skupi na sobie uwagę milionów obserwatorów z całego świata.

Lepi pierogi dla łodzian, żeby nakarmić ukraińskie wojsko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE