Marcin Gortat i Żaneta Gortat-Stanisławska

i

Autor: WBF

Sport

Marcin Gortat wraz z żoną rozpoczęli nowy biznes. Nie uwierzycie na jaką branżę się zdecydowali

2024-04-23 11:20

Mimo zakończenia kariery zawodowego sportowca Marcin Gortat nie może narzekać na nudę. Ogłosił, że jakiś czas temu wraz z żoną rozpoczęli nowy biznes. Branża, na którą się zdecydowali dla wielu może być bardzo nieoczywista.

Odwieszenie butów na kołek nie oznacza wiecznego odpoczynku. Wielu sportowców chce zacząć „życie po życiu” i otwiera się na nowe branże. Często pomagają w tym rozpoznawalność i marka, którą dana osoba zdobyła już wcześniej. Na taką drogę zdecydował się Marcin Gortat – były koszykarz niegdyś grający w NBA. Razem z żoną – Żanetą Stanisławską otworzył działalność, która zajmuje się produkcją kosmetyków.

- Nasza fabryka, jeden z naszych największych życiowych projektów w końcu wystartował. Szykowaliśmy się do tego 3 lata. [...[ Tak długo to wszystko trwało, że robiłem to przez pewną monotonię. Największą wiedzę ma moja żona, która jest w tej branży i zna ją na wylot – powiedział Marcin Gortat w rozmowie z wp.pl.

Nowy biznes już wystartował. Gortat zapewnia, że ich produkty są najwyższej jakości. Wierzy, że mogą one pozytywnie zaskoczyć konsumentów nawet na całym świecie.

- Stworzyliśmy fabrykę, która funkcjonuje od stycznia. Z miesiąca na miesiąc się rozwijamy. Produkty, które mamy do zaoferowania będą bardzo ciekawe, jeden będzie bardzo innowacyjny na cały świat. Również wykonujemy zlecenia dla innych. Jesteśmy firmą, która ma najwyższe standardy, posiadamy certyfikaty Unii Europejskiej. Wydaje mi się, że jesteśmy prestiżowym partnerem do współpracy – dodaje Marcin Gortat.

Marcin Gortat ogłosił zakończenie swojej sportowej kariery na początku 2020 roku. A wiosną 2023 roku poślubił swoją aktualną żonę.

Które miasta są najbardziej przyjazne młodzieży? Zaskakujące informacje! Łódź liderem!

Ariana Grande dziś jest wielką gwiazdą. Tak zmieniła się ikona popu przez lata!