MŚ siatkówka 2022

i

Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Sport

Liga Narodów siatkówka 2024. Po ile bilety na mecze siatkarzy w Atlas Arena Łódź?

2024-04-23 11:08

Liga Narodów w siatkówce mężczyzn zawita w tym roku do Łodzi. Polacy ponownie będą gospodarzem finałów VNL. Mecze odbędą się w łódzkiej Atlas Arenie. Ile kosztują bilety na to wydarzenie? Szczegóły znajdziecie w dalszej części artykułu.

Liga Narodów 2024 Łódź. Kiedy mecze?

Na to wydarzenie czeka wielu kibiców sportu. Już w czerwcu, a dokładnie od 27 do 30, odbędą się finały Siatkarskiej Ligi Narodów mężczyzn. Miejscem zmagań będzie łódzka Atlas Arena. To tutaj Polacy będą bronić tytułu.

- Już czuję dreszczyk emocji na myśl o tym, co się wydarzy w czerwcu. Pamiętamy, jak dotychczas wyglądały mecze w Łodzi. Sukces siatkówki składa się z wielu elementów, również ze współpracy z samorządami i wspaniałych hal. Dlatego tak chętnie wracamy do Atlas Areny. W tym roku będziemy tutaj z męską kadrą, tuż przed Igrzyskami i tą łodzią, którą wiosłujemy już od lat dopłyniemy razem do Paryża i mam nadzieję, że tam będziemy walczyć o najwyższe cele. Zapraszamy na mecze Siatkarskiej Ligi Narodów do Łodzi, a dodatkowym smaczkiem tego turnieju jest to, że podczas niego odbędzie się losowanie grup siatkarskich zmagań na Igrzyskach - powiedział wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Sęk.

Reprezentacja Polski zagra mecz ćwierćfinałowy pierwszego dnia imprezy – 27 czerwca.

Liga Narodów siatkówka 2024 Łódź - BILETY, CENY

Mimo, że pierwszy mecz zostanie rozegrany 27 czerwca, kibice kupią bilety już od 18 kwietnia. Ich sprzedaż rozpocznie się o godz. 12:00. Bilety są całodniowe i obowiązują na oba rozgrywane w danym dniu spotkania, a jedna osoba może zakupić maksymalnie 6 sztuk. Wiemy też, że dzieci do 3 roku życia mogą liczyć na wstęp wolny, bez dedykowanego miejsca siedzącego.

W zeszłym roku finały Ligi Narodów rozgrywane były w sopockiej Ergo Arenie. Bilety także były sprzedawane na cały dzień rozgrywek (dzień obejmował dwa mecze), a ich ceny rozpoczynały się od 69 zł (za dzień bez udziału reprezentacji Polski) oraz od 129 zł za dni meczowe z udziałem polskiej reprezentacji w siatkówce mężczyzn. Najdroższe bilety można było kupić za 399 zł.

Jak będzie w tym roku w Łodzi? Poznaliśmy ceny.

Liga Narodów Łódź - CENY BILETÓW 2024

Ceny biletów w dniach 27, 29, 30 czerwca:

  • Kat. 1 - 477,50 zł
  • Kat. 2 - 371,00 zł
  • Kat. 3 - 265,00 zł
  • Kat. 4 - 158,50 zł

Bilety dla osób z niepełnoprawnością mobilną (poruszające się na wózku) wraz z opiekunem - 84,00 zł

Ceny biletów w dniu 28 czerwca (dzień bez udziału reprezentacji Polski):

  • Kat. 1 - 158,50 zł
  • Kat. 2 - 105,50 zł
  • Kat. 3 - 84,00 zł

Bilety dla osób z niepełnoprawnością mobilną (poruszające się na wózku) wraz z opiekunem - 52,50 zł

Bilety będzie można kupić za pośrednictwem platformy eBilet: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka .

DOZ Maraton Łódź 2024 - trasa i utrudnienia w ruchu

Katastrofalny stan torowiska na al. Waszyngtona. Tramwajarze naprawią tylko fragmenty