Łódzkie. Wybuch w domu jednorodzinnym. Są ranni

2022-12-27 15:19

Dwie osoby zostały poszkodowane w wybuchu - prawdopodobnie butli z gazem - do którego doszło w domu jednorodzinnym w miejscowości Mokra Prawa (pow. skierniewicki). Zawaliła się jedna kondygnacja budynku. Z powodu zdarzenia zablokowana jest również droga krajowa nr 70.

Do wybuchu w dwukondygnacyjnym budynku jednorodzinnym w miejscowości Mokra Prawa, którego prawdopodobną przyczyną była butla z gazem doszło we wtorek po południu.

- Jedna z kondygnacji budynku całkowicie się zawaliła. Podczas wybuchu przebywały w nim trzy osoby - jedna wyszła samodzielnie, dwie zostały ewakuowane przez strażaków. Jedna z nich już pojechała do szpitala z zespołem ratownictwa medycznego, druga niebawem zostanie zabrana przez śmigłowiec LPR - powiedział PAP oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Skierniewicach st. kpt. Bartłomiej Wójcik.

Akcja ratownicza na miejscu trwa; na miejscu jest 25 strażaków i 7 samochodów. Z powodu zdarzenia zablokowana jest droga krajowa nr 70.

Dron antysmogowy lata nad Łodzią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE