Łódzkie: Wesele jak u Smarzowskiego. Ojciec panny młodej ZATRZYMANY PRZEZ POLICJĘ. Uderzył żonę butelką!

2021-07-06 12:34
Awantura na weselu
Autor: mat. policji

Scenariusza do tego wesela nie powstydziłby się sam Wojciech Smarzowski. Do policyjnego aresztu trafił 49-letni mężczyzna, który podczas weselnej imprezy swojej córki... zaatakował swoją żonę. Na miejsce wezwani zostali policjanci. Co wydarzyło się w jednej z remiz strażackich pod Skierniewicami? Czytaj w naszym artykule!

Swojego wesela nigdy się nie zapomina. Ta stara prawda z pewnością dotyczyć będzie pary młodej, która zawarcie związku małżeńskiego świętowała w weekend 3-4 lipca w jednej z remiz OSP pod Skierniewicami. Zadbał o to ojciec panny młodej, który... uderzył swoją żonę butelką w twarz - informuje Express Ilustrowany.

Co do powiedzenia o sprawie mają policjanci ze Skierniewic?

- Skierniewiccy policjanci około 5 rano 4 lipca 2021 roku pojechali na jedną z sal weselnych w remizie strażackiej - czytamy w policyjnym komunikacie. Interwencja dotyczyła awantury którą wszczął jeden z uczestników wesela. Jak się okazało awanturnikiem był 49-letni mężczyzna, który będąc pod wpływem alkoholu uderzył swoją 47-letnią żonę butelką w twarz. Kobieta doznała obrażeń, a mężczyzna został zatrzymany. Na miejsce została wezwana pomoc medyczna, która opatrzyła kobietę.

Krewki tatuś będzie teraz musiał ponieść konsekwencje swojego czynu.

- Sprawca po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia ciała za który grozi mu 5 lat pozbawienia wolności - informują funkcjonariusze. - Prokuratura Rejonowa w Skierniewicach zastosowała wobec podejrzanego dozór policyjny.

Raport z anteny 6.07, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE