Łódzkie. Śmiertelny wypadek w Sulejowie. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką

2022-08-05 7:19
Wypadek!
Autor: Eska.pl

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 74 w Sulejowie (Łódzkie). Przez kilka godzin, trasa była całkowicie zablokowana: policja wyznaczyła objazd drogą krajową nr 12.

- Około godziny 16 doszło do wypadku na drodze krajowej nr 74 w Sulejowie. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym, śmierć na miejscu poniosła kobieta, kolejne dwie osoby zostały ranne. Na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec LPR, interweniowały też zespoły ratownictwa medycznego i cztery zastępy straży pożarnej - poinformował rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi st. kpt. Jędrzej Pawlak.

Po wypadku całkowicie zablokowana była droga krajowa nr 74 na odcinku pomiędzy Sulejowem i Paradyżem. Utrudnienia trwały aż do godz. 21.

Katastrofa w centrum Łodzi. Zawalił się pustostan

PARADA WOLNOŚCI Łódź 2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE