Łódzkie. Śmiertelny wypadek na DK48. Nie żyje 40-letni kierowca

2022-08-24 7:13
wypadek dk48 łódzkie
Autor: mat. policji

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 48 na odcinku między Poświętnem i Odrzywołem. W zdarzeniu z udziałem dwóch samochodów osobowych i ciężarówki śmierć poniósł 40-letni kierowca peugeota.

Wypadek dk48 23 sierpnia

Wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych i ciężarówki miał miejsce na drodze krajowej nr 48, w pobliżu miejscowości Brudzewice w gminie Poświętne, około godz. 15.30. Początkowo służby donosiły o jednej osobie poszkodowanej, po kilku godzinach, Komenda Powiatowa Policji w Opocznie poinformowała, że w wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 40-letni kierowca peugeota.

Wypadek Łódzkie

Droga 48 na odcinku między Poświętnem i Odrzywołem była całkowicie zablokowana. Policja kierujowała ruch objazdami przez drogi lokalne. Jak informuje Punkt Informacji Drogowej GDDKiA, utrudnienie zostało zakończone dopiero po godz. 21.

Eska Summer City Łódź! Orientarium
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE