Łódzka Miss Polonia i Wicemiss Polonia spędziły czas z podopiecznymi fundacji Dom

2023-01-24 16:08

Nie tylko brylują przed fleszami aparatów czy kamer, ale także pomagają. Łódzka Miss Polonia Julia Rychlik oraz Wicemiss Polonia Julia Baryga ​przyjechały do figloraju na Retkini by spędzić czas z chorymi dziećmi.

- Współpraca z laureatkami i organizatorkami daje nam dużo energii. W naszym domu mamy dość dużo trudnych spraw z którymi się mierzymy, takie wspólne chwile szaleństwa to jest jak święto. Zapominamy o chorobach, bawimy się i przy okazji mamy kontakt z ,,wielkim światem''  - mówi Marta Libiszowska z fundacji Dom w łodzi.

- Chcemy tym dzieciom umilić ferie, pośmiać się i mieć po prostu z nimi frajdę - wyjaśnia Julia Rychlik, łódzka Miss Polonia.

- Spotkaliśmy się tutaj w ramach okazania naszego wsparcia. Z fundacją Dom, Igo Art współpracuje niemal od samego początku, dlatego tym razem również postanowiliśmy się spotkać, przekazać upominki i wspólnie spędzić czas w retkińskim figloraju.

Dodatkowo organizatorzy konkursu Miss Polonia w Łodzi przekazali fundacji niezbędne rzeczy codziennego użytku.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE