Łodzianie będą mogli sprzedawać nieużywane rzeczy na garażówce!

2020-08-07 11:56 Kinga Baryga
Garażówka
Autor: Garażówka

Macie rzeczy, których nie używacie i chcielibyście je sprzedać? Na Piotrkowskiej 217 będzie taka możliwość. W sierpniowe niedziele będziecie mogli wystawić się na garażówce!​

Garażówka jest wydarzeniem na którym można sprzedać lub kupić rzeczy używane. W październiku minie rok odkąd takie wyprzedaże są organizowana na Piotrkowskiej 217. W tym miesiącu Garażówka odbędzie się cztery razy - w każdą niedzielę od 11.00 do 15.00 w Hali Odlewni II na Piotrkowskiej 217.

Podczas Garażówki będzie można zakupić lub sprzedać używane: meble; ubrania; płyty winylowe; sprzęt RTV; książki; bibeloty; monety; kryształy; zabawki; lampy; rzeczy z PRL; antyki i wszystko inne co uda się wystawcą przetransportować. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zgłoszenia na Garażówkę odbywają się przez formularz: https://form.jotform.com/202063583751352. O doborze wystawców decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona, możemy przyjąć tylko 30 stoisk. Koszt wystawienia się wynosi 20 zł i jest to opłata za stoisko o wymiarach 2x2m.

Nowością w ostatnią niedzielę sierpnia będzie Garażówka Kids Edition, na którą zapraszamy dzieci wraz z swoimi opiekunami. Dzieci będą mogły wystawić się z swoimi zabawkami, ubraniami lub inny rzeczami którą są im zbędne. Zapraszamy na tę edycję wszystkie dzieci które chcą pozbyć się swoich rzeczy lub kupić coś z drugiej ręki.

Zapraszamy wszystkich którzy chcą, aby zbędne przedmioty zyskały nowe życie.

Link do Sierpniowych Garażówek: https://www.facebook.com/events/583505858999783/?active_tab=about

Link do fanpaga Garażówki:

https://www.facebook.com/garazowkalodz/