Wydarzenia w Łodzi

Light Move Festival 2023. Sprawdź, jak wyglądało to wyjątkowe wydarzenie [ZDJĘCIA]

2023-09-30 21:57

Niesamowite kolory, iluminacje, mappingi i instalacje. To wszystko mogą zobaczyć wszyscy obecni na Light Move Festival. To szczególna edycja, ponieważ towarzyszy 600-leciu Łodzi. W specjalnie przygotowanej galerii możecie zobaczyć najciekawsze wydarzenia tegorocznego festiwalu.

Najbardziej kolorowy festiwal w Polsce zawitał do Łodzi! To już trzynasta edycja Light Move Festival. Wszyscy obecni od 29 września do 1 października mogą obserwować niesamowite kolory, iluminacje, mappingi i instalacje. A wszystkim wydarzeniom towarzyszy świetna muzyka.

"Na przekór trzynastce, tegoroczny program zatytułowaliśmy "Szukając szczęścia" i tym tropem poprowadzimy tłumy miłośników kinetycznej sztuki światła z całego kraju, którzy wraz z nami odkrywać będą piękno Łodzi, w szczególnym roku jej sześćsetnych urodzin" - mówią organizatorzy.

Kamienice, parki, place i inne budynki stały się kolorowymi dziełami, które wszystkich zachwyciły. Jeśli nie mogłeś osobiście pojawić się na Light Move Festival, to koniecznie sprawdź naszą galerię.

Tak szybko dawno nie było! Pendolino z Krakowa do Warszawy jedzie tylko dwie godziny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE