Kupowaliśmy rośliny, reorganizowaliśmy łazienki - tak przez pandemię zmieniały się mieszkania! [WYNIKI BADAŃ]

2021-11-26 15:07
Mieszkania
Autor: pixabay.com/Pexels

Akustyka, światło, ilość mebli czy roślin. Przez pandemię większość osób mieszkających w blokach zmieniało wystrój, remontowało pomieszczenia czy reorganizowało swoją przestrzeń. Badania przeprowadzone przez Łódź Design Festival wykazał, że aż 73% badanych stwierdziło, że w tym czasie zmienił się sposób, w jaki oceniają swoje mieszkanie.

Aż 73% badanych stwierdziło, że w czasie pandemii zmienił się sposób, w jaki oceniają swoje mieszkanie.To wykazały badania przeprowadzone przez Łódź Design Festiwal.

- Podczas lockdownu mieszkańcy większych miast remontowali mieszkania, zmieniali meble, a nawet szukali nowych nieruchomości — mówi dyrektor Festiwalu Michał Piernikowski. - W mieszkaniach zaczął nam przeszkadzać hałas, akustyka i natężenie światła, czyli rzeczy, na które wcześniej nie zwracaliśmy uwagi — dodaje.

- Teraz badania przysłużą się projektantom — dodaje Aleksandra Kietla z Festiwalu. - Chcemy dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Projektanci mogą wymyślić rozwiązania na nasze teraźniejsze potrzeby — dodaje.

Pełne wyniki badań dostępne są na stronie lodzdesign.com

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE