koronawirus szkoła

i

Autor: Pixabay.com Studenci wracają na UKW w Bydgoszczy w trybie mieszanym. Co to oznacza?

Koronawirus w szkołach i przedszkolach w Łodzi. Ile placówek z nauczaniem zdalnym? Najnowsze dane

2021-11-08 14:58

Czwarta fala koronawirusa trwa w najlepsze. Nic dziwnego, że również wśród uczniów szerzą się zachorowania. Wiele placówek zmuszonych jest przejść na nauczanie zdalne lub hybrydowe. Jak wygląda sytuacja w Łodzi? O tym poinformowały w poniedziałek władze Łodzi. W ilu samorządowych szkół jest na nauczaniu zdalnym? W ilu stosuje się nauczanie hybrydowe?

Jak informuje Urząd Miasta Łodzi, z 308 placówek oświatowych pozostających w gestii samorządu lokalnego, aż 8 pracuje obecnie w trybie nauczania zdalnego. Poniżej szczegółowe statystyki, opublikowane w poniedziałek (8 listopada) przez łódzki magistrat.

Raport COVID z 308 samorządowych placówek oświatowych:

  • 8 placówek - nauczanie zdalne
  • 60 placówek - nauczanie hybrydowe

68 placówek z nauczaniem zdalnym lub hybrydowym, w tym:

  • 15 przedszkoli
  • 1 zespół przedszkoli miejskich
  • 5 zespołów szkolno-przedszkolnych
  • 33 szkoły podstawowe
  • 14 szkół ponadpodstawowych

W poniedziałek, 8 listopada, Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 7316 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. W woj. łódzkim wykryto 519 nowych zachorować.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

ALICJA w ESKA Live. Tego koncertu nie możecie przegapić!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE