Kierowca wjechał w ludzi idących poboczem. Zginął 16-latek. Policjanci szukają sprawcy

2022-05-05 8:15

Tragiczny wypadek w miejscowości Pukarzów koło Radomska. 16-latek zginął w wyniku potrącenia przez samochód. Policjanci poszukują sprawcy tragedii.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 2 maja, o godz. 23.30.

- Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący prawdopodobnie samochodem osobowym jadąc od miejscowości Maluszyn w kierunku Koniecpola zjechał na przeciwny pas ruchu i potrącił dwie osoby prawidłowo idące poboczem, przy czym kobieta prowadziła rower - czytamy w komunikacie. - Kierowca nie zatrzymując się uciekł z miejsca wypadku i nie udzielił pomocy rannym.

Inni kierowcy wezwali służby. Jak podają policjanci, do szpitala przewieziona została 36-letnia piesza. 16-latek został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Krakowie.

- Niestety, ze względu na rozległe obrażenia ciała chłopak zmarł w szpitalu 3 maja - dowiadujemy się z komunikatu policji. - Życiu poszkodowanej kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo. Samochód, którym poruszał się sprawca najprawdopodobniej ma uszkodzoną lewą stronę nadwozia.

Lepi pierogi dla łodzian, żeby nakarmić ukraińskie wojsko
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE