Kerfuś zawita do Łodzi! To okazja na zdjęcie z gwiazdą internetu

i

Autor: Pepsico

Kerfuś zawita do Łodzi! To okazja na zdjęcie z gwiazdą internetu

2022-10-26 13:29

Kerfuś zawita do Łodzi! To robot, który stał się internetowym hitem ostatnich dni. Teraz będzie można usłyszeć jego słodki głosik w sklepie Carrefour przy ulicy Kolumny.

Internetowy hit ostatnich dni zawita do Łodzi. Kerfuś, bo nim mowa, to robot o kociej twarzy, który rozdaje przekąski w sklepach sieci Carrefour. Zobaczymy go w sklepie przy ulicy Kolumny. Będzie można robić z nim zdjęcia od środy 26.10 do piątku 28.10 w godzinach 16:00 - 18:00

Popularność zapewnił słodki głos maszyny i teksty "to swędzi, miau", "nie dotykaj moich uszu, miau".

Niestety, nie dla wszystkich Kerfuś to tylko ciekawostka i urozmaicenie zakupów. Robot szybko stał się memem. Nie było by w tym nic złego, gdyby nie duża ilość erotycznych przeróbek z nim w roli głównej.

Sam robot nie jest żadną nowością. Jest to dobrze znany BellaBot, który pojawiał się w wielu Polskich restauracjach, również w Łodzi.

PARADA WOLNOŚCI Łódź 2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE