Jak wspomóc budowę Wyjątkowego Domu? Zapisz się na cykl trzech 5-kilometrowych biegów! [AUDIO]

2021-06-09 16:36
bieg
Autor: pixabay.com

Pomaganie przez bieganie! Już 20 czerwca na Stawach Stefańskiego w Łodzi odbędzie się pierwszy z trzech 5-kilometrowych biegów charytatywnych pt."Podaj Pan Cegłę".

Na 5-kilometrowym dystansie będzie można pobić swój rekord szybkości, przejść go z kijkami do nordic walking czy potruchtać z pupilem.Już 20 czerwca odbędzie się pierwszy z trzech biegów pt. "Podaj Pan Cegłę" z których całkowity dochód zostanie przekazany na budowę Wyjątkowego Domu, w którym zamieszkają osoby z chorobami psychicznymi.

- Dystans będzie można pokonać samemu lub w grupie - liczy się cel i dobra zabawa - tłumaczy Beata Sobieraj z Towarzystwa Osób Niepełnosprawnych. - Na przebiegnięcie trasy uczestnicy mają godzinę - dodaje.

- Na wszystkich uczestników biegu na mecie będzie czekać specjalny medal - mówi Agnieszka Gortat z Towarzystwa Osób Niepełnosprawnych.

Zapisy trwają tylko do 15 czerwca. Link znajduje się na facebookowym wydarzeniu o nazwie Wyjątkowy Dom - Wyjątkowy Bieg.

O szczegóły pytała nasza reporterka Natalia Wolniewicz, posłuchajcie:

Wyjątkowy Bieg odbędzie się już 20 czerwca!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE