zatrzymali handlarza podróbkami

i

Autor: mat. policji

Handlował podróbkami. Policjanci skonfiskowali towar o wartości 15 tys. złotych

2021-11-24 14:28

28-latet, handlujący odzieżą z podrobionymi znakami towarowymi światowych marek, wpadł w ręce policji. Wstępnie wartość zabezpieczonego towaru oszacowana została na nie mniej niż 15 tysięcy złotych.

W niedzielę, 21 listopada, policjanci kontrolowali giełdę przy ul. Puszkina. Chcieli zweryfikować swoje wcześniejsze ustalenia dotyczące handlu podrobioną odzieżą. Podejrzewali, że zajmuje się tym 28-letni mieszkaniec podłódzkiej miejscowości.

- Wkrótce okazało się, że był to dobry trop - czytamy w komunikacie. - Mundurowi zauważyli go przy jednym ze stoisk z podrobioną odzieżą. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli przy 28-latku ponad 2200 złotych, a na stoisku 106 sztuk odzieży, między innymi bluzy, kurtki, spodnie dresowe i koszulki z podrobionymi znakami towarowymi światowych marek.

Wstępnie wartość zabezpieczonego przez policjantów towaru oszacowana została na nie mniej niż 15 tysięcy złotych.

- Nie notowany do tej pory sprawca odpowie za naruszenie prawa własności przemysłowej, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna - informują policjanci.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Łódź. Andrzej Chyra ma swoją gwiazdę na Piotrkowskiej!