Handlował podróbkami. Policjanci skonfiskowali towar o wartości 15 tys. złotych

2021-11-24 14:28
zatrzymali handlarza podróbkami
Autor: mat. policji

28-latet, handlujący odzieżą z podrobionymi znakami towarowymi światowych marek, wpadł w ręce policji. Wstępnie wartość zabezpieczonego towaru oszacowana została na nie mniej niż 15 tysięcy złotych.

W niedzielę, 21 listopada, policjanci kontrolowali giełdę przy ul. Puszkina. Chcieli zweryfikować swoje wcześniejsze ustalenia dotyczące handlu podrobioną odzieżą. Podejrzewali, że zajmuje się tym 28-letni mieszkaniec podłódzkiej miejscowości.

- Wkrótce okazało się, że był to dobry trop - czytamy w komunikacie. - Mundurowi zauważyli go przy jednym ze stoisk z podrobioną odzieżą. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli przy 28-latku ponad 2200 złotych, a na stoisku 106 sztuk odzieży, między innymi bluzy, kurtki, spodnie dresowe i koszulki z podrobionymi znakami towarowymi światowych marek.

Wstępnie wartość zabezpieczonego przez policjantów towaru oszacowana została na nie mniej niż 15 tysięcy złotych.

- Nie notowany do tej pory sprawca odpowie za naruszenie prawa własności przemysłowej, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna - informują policjanci.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Łódź. Andrzej Chyra ma swoją gwiazdę na Piotrkowskiej!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE