Groźny wypadek w centrum Łodzi. Wepchnięty na pasy samochód potrącił kobietę

2023-01-24 8:43
Groźny wypadek w centrum Łodzi
Autor: mat. policji

W poniedziałek wieczorem na przejściu dla pieszych na al. Kościuszki w Łodzi została potrącona kobieta. Jadący al. Kościuszki kierowca zatrzymał się, by przepuścić pieszą. Nie wyhamował jednak samochód jadący za nim i wepchnął go wprost na kobietę. Ranna piesza trafiła do szpitala.

Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek (23 stycznia) ok. godz. 23 na al. Kościuszki w Łodzi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przechodząca przez ulicę kobieta zatrzymała się przy przejściu dla pieszych u zbiegu al. Kościuszki i ul. 6-go Sierpnia. Kierowca, jadącego al. Kościuszki samochodu, zauważył zbliżającą się do przejścia pieszą i zatrzymał się, by ją przepuścić. Kobieta, widząc, że samochód ją przepuszcza, weszła na pasy. Niestety, kierowca kolejnego auta nie zdążył już wyhamować - uderzył w tył samochodu, który stał przed pasami i wepchnął go na przejście dla pieszych wprost na kobietę.

Potrącona przez samochód kobieta została ranna. Z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają łódzcy policjanci.

Próbował ukraść rower sprzed łódzkiej katedry. Wpadł na gorącym uczynku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE