Areszt, zatrzymanie, policja, kajdanki

i

Autor: Pixabay

Groźny wypadek w centrum Łodzi. Pijany sprawca uciekł i ukrył się w akademiku!

2021-11-05 12:55

Łódzcy policjanci zatrzymali 25-letniego nietrzeźwego sprawcę wypadku drogowego. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanym. W wypadku ucierpiały 3 osoby, które wymagały hospitalizacji - podała w piątek Katarzyna Zdanowska z łódzkiej policji.

Policjanci, którzy w nocy z wtorku na środę przyjechali na miejsce wypadku na skrzyżowaniu ulic Narutowicza i Wierzbowej w Łodzi, gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów, ustalili, że kierujący bmw nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, czym doprowadził do zderzenia ze skodą.

- Tuż po zdarzeniu, kierujący bmw wraz z pasażerami uciekł, nie udzielając pomocy pasażerom i kierowcy skody - poinformowała Zdanowska. - Rozpoczęto poszukiwania uciekinierów. Policjanci po kolei dotarli do dwóch poprzednich oraz obecnego właściciela bmw. Ustalili jego miejsce zamieszkania, którym miał być akademik w centrum Łodzi. - 25-letni właściciel bmw na widok stróżów prawa usiłował wyrzucić foliową koszulkę na dokumenty, w której znajdował się dowód rejestracyjny, karta pojazdu oraz faktura zakupu bmw. Przeprowadzone na miejscu badanie na zawartość alkoholu wykazało, że był nietrzeźwy. Nie przyznawał się do kierowania pojazdem.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Odpowie za spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości i ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Wódka po 50 ZŁ! Polacy są WŚCIEKLI. Czy OBALĄ rząd? | KOMENTERY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE