Wypadek

i

Autor: Pixabay.com

Groźny wypadek na DK1! Dwie osoby w szpitalu. Droga jest już przejezdna!

2021-06-21 15:38

Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w poniedziałek rano na drodze krajowej nr 1 w Łódzkiem. W miejscowości Kosówka zderzyły się dwa samochody ciężarowe i dwa osobowe. Trasa w tym miejscu była zablokowana w obu kierunkach. Dopiero po południu droga zaczęła być przejezdna. Co wydarzyło się na "jedynce"? Przeczytasz w naszym artykule.

Jak przekazał Hubert Graczyk z łódzkiego Punktu Informacji Drogowej GDDKiA, do wypadku doszło w poniedziałek (21 czerwca) ok. godz. 8 na 426. kilometrze dk 1 na odcinku Kamieńsk - Radomsko. W miejscowości Kosówka w pow. radomszczańskim zderzyły się cztery samochody – dwa ciężarowe i dwa osobowe. W wypadku ranne zostały cztery osoby. Dwie opatrzono na miejscu zdarzenia. Dwie osoby przewieziono do szpitala.

Trasa była zablokowana w obu kierunkach. Drogowcy zalecali ominięcie trasy równoległą drogą krajową nr 91.

Choć pierwotne prognozy mówiły o zablokowaniu drogi na ok. dwie godziny, dopiero od godz. 14 utrudnienie zostało zakończone.

Kierowcy podróżujący drogą krajową nr 1 na południu regionu łódzkiego bez większych problemów przejadą już odcinkiem trasy Radomsko - Kamieńsk (woj. łódzkie).- podali drogowcy

Raport z anteny 21.06, godz.10