Orientarium

i

Autor: Orientarium ZOO Łódź

Dzień wagarowicza 2023. Orientarium Zoo Łódź przygotowało atrakcje dla odwiedzających

2023-03-08 14:02

Już niedługo ważne dla wszystkich uczniów święto- dzień wagarowicza! Z tej okazji Orientarium Zoo Łódź przygotowało wyjątkowe atrakcje dla odwiedzających. W ofercie w cenie biletu poza spacerem, będzie można poczuć się jak w kinie. Orientarium zaprasza na seans filmowy pełen wrażeń.

Dzień wagarowicza 2023. Kiedy wypada?

Dzień wagarowicza w Polsce obchodzony jest zawsze w pierwszy dzień wiosny, czyli 21 marca. Jest więc co świętować, w końcu żegnamy zimę, a witamy wiosnę. Tego dnia wielu uczniów decyduje się opuścić szkołę i udać na wagary. Zgodnie ze zwyczajami, 21 marca również topimy marzannę. 

Warto jednak pamiętać, że formalnie nie jest to dzień wolny od nauki. 

Dzień wagarowicza w Łodzi. Orientarium Zoo Łódź przygotowało atrakcje

W dzień wagarowicza będzie się również działo w Łodzi. Każdy, kto 21 marca odwiedzi łódzkie Orientarium, w cenie biletu, będzie mógł zobaczyć animację "Co w trawie gra", który na ekrany kin wchodzi 17 marca.

W centrum konferencyjnym Orientarium, w foyer, zaplanowano 3 seanse. Odbędą się one o godzinie 9:30, 11:30 i 13:30. Dodatkowo, na miejscu można będzie kupić również popcorn, a więc możemy poczuć się jak w prawdziwym kinie!

Z oferty mogą skorzystać klienci indywidualni, ale również szkoły.

Orientarium Zoo Łódź. Ceny biletów

Orientarium Zoo Łódź jest czynne codziennie od godziny 9.00 do 17.00.

Bilet do Orientarium możemy kupić w cenie 70 złotych za osobę. Istnieją również zniżki, z których skorzysta każdy posiadacz Karty Łodzianina. Wtedy za bile zapłacimy tylko 40 złotych. Bilet łączony Orientarium ZOO Łódź i EC1 to koszt 90zł, bilet rodzinny(2+2) wynosi 220zł, a bilet rodzinny(2+3) - 250zł.

Ile zarabiają pracownicy sieci handlowych?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE