Dowożą seniorów na szczepienia. Strażacy z Łodzi dostali wzruszający list!

2021-03-04 15:38 fed
test
Autor: Pixabay.com/Facebook.com

Łódzcy strażacy zaangażowali się w akcję dowożenia seniorów na szczepienia. Mieszkańców wspiera 80 proc. jednostek z całego regionu. Podobnie robią strażacy z łódzkiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 4. Jednak ich praca została nagrodzona w sposób, którego się nie spodziewali. Dotarł do nich wzruszający list od jednej z seniorek.

Listem, który strażacy z JRG nr 4 dostali od wdzięcznej kobiety zawiezionej na szczepienie, pochwaliła się w mediach społecznościowych Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi.

- Strażacy w całym kraju pomagają dotrzeć do punktów szczepień. Akcja ta prowadzona jest we współpracy z punktami szczepień oraz jednostkami samorządu terytorialnego - napisali na swoim Facebooku. - Łódzcy strażacy od 18 stycznia br. transportowali na szczepienia już 118 osób. Jeden z transportów wykonywany przez strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Numerr 4 spotkał się ze szczególnym uznaniem osoby transportowanej, która postanowiła przesłać specjalne podziękowania.

Autorka listu, która pisze, że jest emerytowaną nauczycielką, zawieziona została przez strażaków na szczepienia do szpitala przy ul. Kosynierów Gdyńskich. Kobieta podkreśla, że gdyby nie pomoc strażaków, nie miałaby możliwości, by się tam udać ponieważ jest osobą niepełnosprawną.

Jakie podziękowania otrzymali łódzcy strażacy? Zobaczcie sami:

test
Autor: KM PSP Łódź
Raport z Anteny 04.03
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE