zakupy

Primark w Łodzi otwarty. Na miejscu pojawiły się tłumy!

2023-09-29 15:46

We wtorek, 19 września, w Łodzi po raz pierwszy otwarto irlandzką najpopularniejszą sieciówkę odzieżową, Primark. Na miejscu pojawiły się tłumy spragnionych zakupów. Jak wygląda sklep i jak na jego otwarcie zareagowali łodzianie? Sprawdźcie!

Primark w Łodzi już otwarty!

19 września o godzinie 10:00 został uroczyście otwarty pierwszy w Łodzi Primark. Tłumy chętnych na zakupy ustawiło się jednak w kolejce już dużo wcześniej.

W końcu wybiła wyznaczona godzina, a w gości przywitali pełni uśmiechów pracownicy, kołyszący się do najpopularniejszych hitów, które puszczał DJ. A miłośnicy zakupów w znakomitych nastrojach ruszyli na łowy.

W placówce mamy do wyboru kilka działów: damski, męski, dziecięcy, obuwie czy akcesoria do domu. Dużym plusem są na pewno kasy samoobsługowe, których jest naprawdę mnóstwo, a dzięki temu znacznie zmniejszają się kolejki. Kto był w jakimkolwiek Primarku chociażby w Londynie, ten z pewnością wie o czym mówię. Dzięki kasom samoobsługowym jest wygodnie i szybko.

"Bardzo fajnie wszystko wygląda, jestem w ciąży i szukam ubrań dla mojej córeczki, która niedługo przyjdzie na świat. Tu jest niedrogo, ale rzeczy są naprawdę piękne. Dla rodziców takie rozwiązanie jest idealne, w końcu szybko dzieci wyrastają z nich" - mówi nam jedna z odwiedzających sklep.

"Nie byłam wcześniej w żadnym Primarku, słyszałam jedynie od znajomych, że są tu fajne ubrania. I przyszłam sprawdzić" - dodaje inna.

W tej chwili Primark ma już kilka lokalizacji w Polsce. Poza Łodzią, sklep znajduje się również w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, w Warszawie i we Wrocławiu.

Primark w Łodzi. Ceny

Ceny w łódzkim Primarku są takie same jak w pozostałych placówkach w Polsce. Nie jest drogo, szczególnie jeśli chcemy kupić np. buty czy kurtki, które znajdziemy nawet za około 100 złotych. Koszulki męskie i dla najmłodszych zaczynają się od kilkunastu złotych, a mają bardzo szeroki wybór wzorów: spotkamy na nich zarówno postaci z Disneya, Marvela, The Simpsons czy z Psiego Patrolu. Podobne koszulki znajdziemy również na dziale damskim, z tym, że są nieco droższe. Ceny zaczynają się od około 30 złotych. Przedział cenowy spodni jest również bardzo zróżnicowany, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno pod względem ceny, jak i wyglądu.

W porównaniu z cenami w angielskich placówkach, również wychodzi niemal identycznie. Póki co jednak nie było żadnych promocji, a te naprawdę potrafią robić wrażenie. Wtedy też przekonamy się, czy w Polsce da się aż tak obniżyć ceny.

Uważajcie! Barszcz Sosnowskiego można łatwo pomylić z inną rośliną

Wielka Szama 2023. Tak łodzianie bawią się na festiwalu food trucków

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE