koncert

Depeche Mode w Łodzi. Pierwsi fani pojawili się pod Atlas Areną

2024-02-27 13:29

Depeche Mode promuje swoją najnowszą płytę "Memento Mori". Z tej okazji pojawili się również w Polsce. W poniedziałek, 26 lutego, w mediach pojawiły się zdjęcia z lądowania muzyków na lotnisku w Łodzi. 27 i 29 lutego Depeche Mode zagra koncerty w Atlas Arenie. Najwierniejsi fani już pojawili się na miejscu.

Trasa "Memento Mori". Koncerty Depeche Mode w Polsce

Legendarna już grupa Depeche Mode rozpoczęła swoją trasę koncertową "Memento Mori", promującą płytę o tym samym tytule. Łącznie zespół zagra w 22 miastach, w czołowych europejskich halach koncertowo-widowiskowych. Pierwszy koncert odbył się w Londynie 22 stycznia. Teraz przyszedł czas na Polskę! W poniedziałek, 26 lutego, muzycy z Depeche Mode pojawili się na łódzkim lotnisku.

Dwa koncerty Depeche Mode odbędą się w Atlas Arenie przy ulicy Bandurskiego, 27 i 29 lutego 2024 roku.

Pierwsi fani czekają już pod Atlas Areną

Wybrałam się na miejsce, by sprawdzić, czy miłośnicy Depeche Mode są już pod Atlas Areną. I oczywiście się nie zawiodłam. Jak się okazuje, najwierniejsi fani czekają już na swoich idoli od niedzieli!

"Stoimy tu od godziny 13:00 w niedzielę. Przyjechaliśmy ze Szczecina indywidualnie, nie jesteśmy żadnym fanclubem. Kochamy Depeche Mode! Łącznie to ja myślę, że jest już za nami jakieś 20 koncertów, w tym np. w Bratysławie czy Rzymie." - powiedziała mi para, która jako pierwsza ustawiła się w kolejce do wejścia.

Jak wszyscy zgodnie przyznają, na miejscu panuje spokojna, miła atmosfera, każdy czeka na swoją kolej, rozdawane są numerki, by nie doszło do żadnych nieporozumień. Słychać rozmowy fanów, którzy wymieniają się koncertowymi doświadczeniami. Co ciekawe, w Polsce pojawili się miłośnicy "Depeszów", którzy specjalnie na koncert przylecieli m.in.  z Wielkiej Brytanii czy Włoch.

Zdjęcia fanów czekających pod Atlas Areną możecie zobaczyć w naszej galerii.

Depeche Mode - przełomowe single zespołu / Eska Rock
Sonda
Lubisz twórczość Depeche Mode?