Darmowe kody do Legimi i Empik Go dla czytelników Biblioteki Miejskiej w Łodzi

i

Autor: UMŁ Darmowe kody do Legimi i Empik Go dla czytelników Biblioteki Miejskiej w Łodzi

Rozrywka

Darmowe kody do Legimi i Empik Go dla czytelników Biblioteki Miejskiej w Łodzi

2023-03-24 15:48

Czytelnicy Biblioteki Miejskiej w Łodzi znów mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do ebooków i audiobooków. Darmowe kody do Legimi i Empik Go można odbierać we wszystkich filiach biblioteki. Projekt został sfinansowany z budżetu obywatelskiego.

Biblioteka Miejska w Łodzi ponownie uruchomiła dla swoich czytelników bezpłatny dostęp do ebooków i audiobooków. Wart 360 tys. zł projekt udało się zrealizować dzięki głosom łodzian oddanym w Budżecie Obywatelskim 2022/2023. Na ponadosiedlowy projekt zagłosowało 8687 osób.

- Bardzo dziękujemy łodzianom za wszystkie oddane głosy - mówi Halina Bernat, dyrektor Biblioteki Miejskiej w Łodzi. - Od dłuższego czasu obserwujemy, że zainteresowanie tą formą czytelnictwa wzrasta. Dlatego cieszymy się, że ta formuła się rozszerza i daje naszym czytelnikom coraz więcej możliwości.

Jak odebrać darmowe kody do Legimi i Empik Go?

Wszyscy posiadacze karty bibliotecznej - Fiszki - mogą odebrać bezpłatne kody do Legimi i Empik Go w dowolnej filii Biblioteki Miejskiej w Łodzi. Każdy czytelnik może otrzymać jeden kod w miesiącu - Legimi lub Empik GO - który będzie ważny przez 30 dni od daty aktywowania. Dopiero po wykorzystaniu raz otrzymanego kodu można korzystać z następnego.

W ramach abonamentu można odsłuchiwać lub czytać książki na maksymalnie dwóch urządzeniach (telefon, tablet, czytnik Pocketbook i inkBOOK) i dodatkowo w aplikacji Empik Go na jednym czytniku Kindle. Do wyboru jest 180 tys. tytułów w Legimi i ponad 100 tys. tytułów w Empik Go.

Jak korzystać z Legimi?

  • Krok 1 - pobierz bezpłatną aplikację Legimi z Google Play (Android), Apple Store (iOS) lub Microsoft Store (Windows Phone),
  • Krok 2 - wejdź na stronę www.legimi.pl/bmwl
  • Krok 3 - wpisz kod otrzymany z Biblioteki Miejskiej w Łodzi
  • Krok 4 - zaloguj się w aplikacji

Jak korzystać z Empik Go?

  • Krok 1 - zaloguj się lub zarejestruj na stronie https://www.empik.com/
  • Krok 2 - wpisz kod otrzymany w bibliotece
  • Krok 3 - pobierz aplikację Empik Go na system iOS lub Android
  • Krok 4 – zaloguj się w aplikacji

Nieaktywowany kod w ciągu 5 dni od pobrania z biblioteki może zostać przekazany kolejnemu czytelnikowi.

Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE