koncerty 2023

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Poznaliśmy kolejnych artystów, którzy wystąpią na 600. Urodzinach Łodzi. Będzie rockowo!

2023-02-13 11:05

Urząd Miasta Łodzi poinformował o kolejnych artystach, którzy wystąpią podczas tegorocznych urodzin miasta. Do tej pory znaliśmy bardziej hip-hopową odsłonę koncertów oraz gwiazdę- Toma Odella. Teraz do nich dołączą rockowe brzmienia. Usłyszymy m.in. legendarny zespół Kult.

600. Urodziny Łodzi. Będzie się działo!

W tym roku Łódź będzie hucznie świętować 600. Urodziny naszego miasta. W związku z tym przygotowano masę atrakcji, które odbędą się w weekend 28-30 lipca. Do tej pory informowano o bardziej młodzieżowo hip-hopowym klimacie imprezy. Na pierwszej scenie pojawi się OKI, Otsochodzi i Young Igi. Natomiast gwiazdą tegorocznych obchodów dni miasta będzie Tom Odell.

Poznaliśmy kolejnych artystów, którzy wystąpią na urodzinach Łodzi

Urząd Miasta poinformował o artystach, którzy wystąpią na drugiej scenie 600. urodzin Łodzi. W Manufakturze wystąpią jedni z najbardziej znanych polskich artystów: zespoły Kult, Strachy na Lachy oraz Margaret.

Manufaktura to druga z przynajmniej czterech oficjalnych scen 600. Urodzin Łodzi. Cały czas czekamy na ogłoszenie ich lokalizacji. Kolejne informacje dotyczące tego wielkiego wydarzenia już w przyszłym tygodniu.

Najlepsze kawiarnie w Łodzi. Zobacz, które miejsca uwielbiają mieszkańcy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE