Charty pomogą w zbiórce pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy

2023-01-25 17:32
Dwa gdyńskie charty z medalami w Finlandii!
Autor: gdynia.pl

To będzie gratka dla tych którzy są miłośnikami chartów i lubią pomagać. Już w najbliższą niedzielę, 29 stycznia ​Central Chart organizuje spacer z tymi psiakami połączony ze zbiórką na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Start o godzinie dwunastej w łódzkim porcie Lublinek.

- Będziecie mogli dowiedzieć się co nieco o chartach, ale także o tym jak się z nimi żyje, co można z nimi robić albo na co zwrócić uwagę. Oprócz tego będziecie mogli pobiec z psiakiem na prostej czy strzelić sobie pamiątkową fotkę. Wszystko oczywiście po wpłacie do naszej e-skarbonki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. - mówi Kinga Pońska, współorganizatorka akcji.

Wydarzenie nosi nazwę Chartoterapia.

- Chartoterapią nazywamy przebywanie z tymi psami które są bardzo empatycznymi, pełnymi emocji zwierzętami. Sprawdzają się też w dogoterapii, dlatego jest to takie pieszczotliwe określenie na spędzanie z nimi czasu. Akcję wymyślił Marek Dmochowski, a ja wraz z Małgorzatą Suwalską przeniosłyśmy ją na łódzkie podwórko.

Więcej szczegółów znajdziecie na Facebooku Central Chart.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE