Biedronka szuka pracowników na wakacje. Oferuje wysokie stawki, nocleg i wyżywienie

i

Autor: Flickr/pixabay

Praca

Biedronka szuka pracowników na wakacje. Oferuje wysokie stawki, nocleg i wyżywienie

2023-06-14 15:45

Biedronka poszukuje kandydatów do pracy w najbardziej obleganych przez turystów miejscowościach. Pracę z wypoczynkiem można będzie łączyć od połowy czerwca. Sieć handlowa oferuje wysokie stawki, nocleg i wyżywienie.

Praca letnia w Biedronce

W sezonie wakacyjnym nie tylko hotele i restauracje w turystycznych miastach przeżywają oblężenie. Na brak pracy nie mogą narzekać także pracownicy dyskontów.

W związku z tym sieć Biedronka co roku uruchamia program pracy letniej. W najbardziej obleganych przez turystów miejscowościach, takich jak Międzyzdroje, Mielno, Szklarska Poręba czy Karpacz, pracownicy sieci mogą liczyć na premie uznaniowe i nagrody. Osoby zatrudnione w innych miastach mogą skorzystać z letniej delegacji do jednego ze sklepów sezonowych.

Premie będą uzależnione od utargu, zaś nagrody opiewają na kwotę 600 złotych miesięcznie (w lipcu i sierpniu). 

- Nagrodę otrzymają zarówno stali pracownicy kilkudziesięciu placówek w kurortach, jak i ci zatrudnieni, którzy zdecydowali się do nich dołączyć tylko na okres wakacji - informuje biuro prasowe Biedronki.

Biedronka szuka pracowników na wakacje

Dodatkowo Biedronka poszukuje pracowników na okres wakacji. Osoby, które zatrudnią się w jednym ze sklepów sieci, znajdującym się w miejscowości turystycznej, mogą liczyć na wynagrodzenie w kwocie od 22,80 do 27 złotych brutto za godzinę. Biedronka oferuje także zwrot kosztów dojazdu do miasta, w którym pracownik podejmie pracę. Dodatkowo niektórzy mogą liczyć także na pokrycie kosztów noclegu i wyżywienia.

- To rozwiązanie pozwala na zdobycie doświadczenia u lidera branży handlowej w Polsce, a także na korzystanie z uroków miejscowości wypoczynkowej po pracy. Pierwsi kandydaci zostaną zatrudnieni od połowy czerwca – aplikacje można składać poprzez stronę karierową pracawbiedronce.pl. Kandydaci nie muszą dołączać CV - informuje biuro prasowe sieci Biedronka. 

W ubiegłym roku zatrudnienie w sezonie wakacyjnym znalazło ponad 1400 osób.

Te supermarkety zniknęły z Polski

Praca zdalna dla rodziców - wchodzą w życie nowe przepisy | M jak Mama
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE