Najbardziej nietrafione prezenty świąteczne

i

Autor: pixabay.com

Boże Narodzenie

Bawią i wzruszają, a nawet straszą. Te filmy świąteczne musisz obejrzeć! [GALERIA]

2023-12-11 15:11

Wszyscy kochają filmy świąteczne, a każdego roku pojawia się ich coraz więcej. I nie są to tylko bajki czy komedie romantyczne. Przygotowaliśmy dla was zestawienie najlepszych produkcji. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Filmy obowiązkowym elementem świąt Bożego Narodzenia!

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko spotkania w gronie najbliższych, śpiewanie kolęd, prezenty pod choinką i mnóstwo jedzenia. To również wspólne oglądanie filmów o tematyce świątecznej. A tych mamy sporo, zarówno polskich, jak i zagranicznych, tych dla najmłodszych, ale i nieco starszej widowni. Przygotowaliśmy dla Was subiektywną galerię najlepszych produkcji świątecznych. Sprawdźcie, czy znacie wszystkie filmy, a jeśli nie - koniecznie nadróbcie to w tym roku!

Filmowe święta Bożego Narodzenia to nie tylko śpiewanie kolęd, prezenty pod choinką i dobroduszni Mikołajowie. W naszym rankingu 20 najlepszych bożonarodzeniowych filmów wszech czasów zebraliśmy propozycje dla każdego. Zapraszamy do rankingu, w którym znalazło się miejsce zarówno dla Kevina, Johna McClane, jak i Billy'ego Macka

Janek Górka nie dowierza! Opowiedział o swoich planach po wygranej w The Voice of Poland