33-letni łowiczanin zaatakował nożem młodą kobietę

i

Autor: mat. policji 33-letni łowiczanin zaatakował nożem młodą kobietę

33-letni łowiczanin zaatakował nożem młodą kobietę. 23-latka trafiła do szpitala

2022-12-05 12:45

Nawet 15 lat więzienia grozi 33-letniemu mieszkańcowi Łowicza, który w centrum miasta ugodził nożem w brzuch młodą kobietę, a wcześniej uderzył butelką w głowę innego mężczyznę. 33-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty i został aresztowany tymczasowo na 3 miesiące.

W czwartek (1 grudnia) po godz. 2 w nocy w centrum Łowicza doszło do awantury. W jej wyniku 23-letnia kobieta została ugodzona nożem w brzuch przez mężczyznę, który po zdarzeniu uciekł. Ranna 23-latka trafiła do szpitala, a policjanci rozpoczęli poszukiwania napastnika. Sprawdzając pobliskie ulice, na jednej z nich funkcjonariusze zauważyli i zatrzymali odpowiadającego rysopisowi mężczyznę. Był to 33-letni mieszkaniec Łowicza znany funkcjonariuszom z wcześniejszych konfliktów z prawem. Jak się okazało, atak na 23-latkę nie był jego jedynym przewinieniem.

- Policjanci ustalili, że wcześniej tego samego dnia uderzył butelką w głowę innego mężczyznę - informuje nadkom. Urszula Szymczak z Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu.

Prokurator postawił 33-latkowi zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz naruszenia czynności narządu ciała poniżej dni siedmiu. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi teraz nawet 15 lat więzienia. Decyzją sądu 33-latek został aresztowany tymczasowo na 3 miesiące.

MotoMikołaje 2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE