31. Finał WOŚP w Tarnowie - Rozgrzej się z ESKĄ

i

Autor: Justyna Świderska 31. Finał WOŚP w Tarnowie - Rozgrzej się z ESKĄ

31. Finał WOŚP. Wiadomo, ile pieniędzy zebrano w Łodzi!

2023-02-10 10:17

Za nami 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku w całym kraju zbierane były pieniądze na walkę z sepsą. Wiadomo już, ile łodzianie wspólnie zebrali pieniędzy. Kwota robi wrażenie!

31. Finał WOŚP

Tegoroczny finał WOŚP odbył się 29 stycznia i przebiegał pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!". Za pieniądze zebrane w ramach 31. Finału WOŚP kupione będą specjalistyczne urządzenia do analizy i wczesnego wykrywania zakażenia.

Jak co roku, Polacy bardzo aktywnie uczestniczyli zarówno w zbiórkach pieniędzy na aukcjach internetowych, wysyłali przelewy oraz dawali datki do puszek. Jeszcze tego samego dnia, w niedzielny wieczór, poinformowano, że zebrano już 154 606 764 zł.  A należy pamiętać, że są jeszcze aukcje, które trwają do połowy lutego.

WOŚP 2023 w Łodzi. Ile zebrano pieniędzy?

Urząd Miasta Łodzi poinformował o najnowszych danych dotyczących kwoty zebranej podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łodzi. Jak się okazuje, łodzianie i w tym roku pokazali swoje ogromne serce do pomagania. Łącznie, wraz ze wszystkimi licytacjami, puszkami i wirtualnymi skarbonkami Łódź zebrała 3 038 267,51 zł! 

Polonez dla Łodzi. Zobacz, jak zatańczyli go mieszkańcy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE