15. edycja Łódź Design Festival potrwa aż do września! [AUDIO]

2021-05-07 16:57 Natalia Wolniewicz
Łódź Design Festival
Autor: nwolniewicz

​Wystawy, warsztaty i spotkania online. Już 14 maja rusza Łódź Design Festival. Podobnie jak w ubiegłym roku w przestrzeni miejskiej staną przeszklone kontenery, w których będzie można oglądać między innymi produkty laureatów konkursów.

Ta edycja będzie przedłużona aż o 4 miesiące!W tym roku Łódź Design Festival rozpocznie się 14 maja i potrwa do końca września.

- To wszystko po to, aby zrealizować dodatkowe spotkania i warsztaty - tłumaczy organizator Ola Kietla. - W czerwcu ruszamy z warsztatami dla łodzian. Będziemy tworzyć wyspy hydrofitowe - dodaje.

- Najlepsze produkty znów pojawią się w przeszklonych kontenerach w przestrzeni miejskiej - Michał Piernikowski dyrektor festiwalu. - Wystawy pojawią się w Manufakturze, w przestrzeni Off Piotrkowska czy w podwórku przy Piotrkowskiej 217 - dodaje.

Festiwal rozpocznie się 14 maja, a wydarzenia online odbędą się na lodzdesign.com.

O szczegóły dopytywała nasza reporterka Natalia Wolniewicz, posłuchajcie:

Już za chwilę rusza Łódź Design Festival!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE