100 miejskich lokali czeka na wynajem w Łodzi!

2020-05-26 21:30
Lokale na wynajem
Autor: Radosław Jóźwiak/UMŁ

Chodzi o lokale dla osób które chcą otworzyć własny biznes. Wśród nich takie jak dwa ponad 100-metrowe w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Tuwima 46.

Lokale to m.in. pomieszczenia w budynkach po rewitalizacji, garaże i stoiska w halach targowych. Zarząd Lokali Miejskich ogłosił nowy konkurs na najem lokali użytkowych. Cena najmu jest zróżnicowana ze względu na rejon w mieście i rodzaj prowadzonej tam działalności. Stawki minimalne zaczynają się już od 4,64 zł za m kw.

- Oferty będzie można składać do 19 czerwca. Zostaną one otwarte i ocenione przez komisję konkursową. Pod uwagę będą brane: wysokość zaoferowanej stawki czynszu, rodzaj proponowanej działalności, zakres planowanych prac remontowo-adaptacyjnych, propozycje zatrudnienia i stworzenia dodatkowych miejsc pracy oraz termin uruchomienia działalności - informuje Artur Nogala z Zarządu Lokali Miejskich.

Przez problemy z koronawirusem wielu przedsiębiorców zamknęło swoje biznesy. Miasto zapewnia jednak, że stawki są atrakcyjne i nie będzie problemu ze znalezieniem chętnych na lokal.

Wykaz miejsc będzie dostępny od środy na stronie Zarządu Lokali Miejskich. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE