​Żużlowcy FOGO Unii Leszno zmienili plany treningowe przed nowym sezonem. Przez pandemię

i

Autor: AB

​Żużlowcy FOGO Unii Leszno zmienili plany treningowe przed nowym sezonem. Przez pandemię

2021-02-25 7:20

Wczoraj (24.02.) klub poinformował, że odwołuje swój wyjazd na obóz do Hiszpanii.

W poczuciu odpowiedzialności za Byczą drużynę, ze względu na COVID-19 rezygnujemy z obozu w Hiszpanii – możemy wyczytać na profilu społecznościowym FOGO Unii Leszno.

Żużlowcy mistrzów Polski mają rezerwową opcję, czyli pozostanie w kraju i korzystanie z kilku okolicznych torów do jazdy na motocyklach crossowych. Tak będą wyglądać najbliższe dni, jeśli chodzi o przygotowania drużyny do nowego, zbliżającego się sezonu.

W Lesznie patrzą też w niebo. Liczą, że ciepła aura się utrzyma, bo lada dzień rozpocznie się montaż dmuchanych band na Smoczyku. Około 10 marca planowany jest pierwszy trening na leszczyńskim obiekcie, a 20 i 21 marca pierwsze sparingi z Falubazem Zielona Góra. Czy od początku sezonu na trybunach pojawią się kibice? Tego nie wiemy. Sytuacja jest wciąż dynamiczna. Nadzieje jednak zawsze są, ale wiele zależy w tym przypadku od nas samych.

*

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w Waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twojej miejscowości? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Przedsmak wiosny w Lesznie